facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Роботодавцям не вдалося залишити пенсіонерку без зарплати

Дата публікації: 23.04.2018

Автор: Людмила Чванько

Жителька Ковельщини отримує мінімальну пенсію, тому вирішила трохи покращити своє матеріальне становище та влаштувалася на роботу. Через тиждень роботодавці без поважних причин її звільнили. Заробітну плату так і не виплатили. Телефонні дзвінки колишньої працівниці почали ігнорувати. Керівниця Ковельського офісу Мережі правового розвитку Надія Клімук порадила пенсіонерці звернутися до поліції та інспекції з питань праці. Лише таким чином жінці вдалося отримати кошти, які вона заробила.

До офісу Мережі при громадській організації «Центр зростання громад» завітала Галина Іванівна Давиденко*. Жінка не вперше звертається до правників офісу за безоплатною юридичною підтримкою.

Цього разу у неї виникли проблеми з роботодавцями. Галина Давиденко – пенсіонерка, отримує мінімальну пенсію. Аби хоч якось покращити своє матеріальне становище, вона вирішила підзаробити.

Переглядаючи оголошення, знайшла роботу реалізатора хлібобулочних виробів. Обговорила умови праці, підписала цивільно-правовий договір та почала працювати.

Ніби все йшло добре, однак через тиждень жінку звільнили без поважних причин.

Розчаруванню пані Галини не було меж – вона не лише позбулася роботи, але й не отримала зарплатню за відпрацьований тиждень.

Жінка вирішила трохи зачекати – мала надію, що раптом роботодавці схаменуться та повернуть кошти. Та де там. Її телефонні дзвінки просто почали ігнорувати.

Тож, Галині Іванівні нічого не лишалося, як знову йти за допомогою до правників ГО “Центр зростання громад”.

Голова організації Надія Клімук запропонувала пенсіонерці звернутися до інспекції з питань праці та до поліції зі скаргами на дії роботодавця.

Правниця склала заяви та направила до вказаних інстанцій.

Результат не забарився: жінка невдовзі знову прийшла до офісу, аби подякувати юристам за підтримку. Галина Іванівна поділилася радісною новиною – роботодавці виплатили до копійки усі зароблені нею гроші та ще й привітали зі святом.

Нагадуємо, що Ковельський офіс Мережі правового розвитку при ГО “Центр зростання громад” працює з 10.00 до 16.00 у понеділок, середу та п’ятницю за адресою: м. Ковель, вул. Грушевського, 12.

Телефон: (03352) 7-39-92

E-mail: center.legalaid@gmail.com

Керівниця організації та офісу – Клімук Надія Анатоліївна.

*Імя змінене з етичних міркувань.

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки  програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження».

 Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження”.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×