facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Стихійна автобусна зупинка стала освітленою та безпечною

Дата публікації: 24.12.2018

Автор: Олена Орлова/Мережа правового розвитку

Достукатися до місцевої влади і вирішити проблему безпеки в громаді мешканцям кількох населених пунктів, розташованих на Одещині, вдалося через Татарбунарський офіс Мережі правового розвитку. Письмове звернення юристів до мерії подіяло – і тепер люди мають освітлену та безпечну автобусну зупинку.

  • Безпека проживання у громаді завжди була одним із головних напрямків нашої діяльності, – говорить керівник Офісу при Одеській обласній організації ВГО «Комітет виборців України» Леонід Семененко. – Ось і у випадку, про який йтиметься далі, ми на прохання мешканців навколишніх населених пунктів звернулися до міського голови з листом.

У зверненні юристи просили по-перше, встановити освітлення на зупинці приміських автобусів, розташованій на вулиці Тура. По-друге – зробити так, аби автобуси зупинялися на спеціально облаштованій на цій вулиці зупинці, а не на стихійній, при дорозі, як це було зазвичай.

  • З одного боку лист інформував міську владу про стан безпеки громадян на території міста Татарбунари. З іншого – містив пропозицію усунути причини та умови, які могли спровокувати серію дорожньо-транспортних пригод чи спричинити тілесні ушкодження городянам, які чекають на автобус біля автодороги міжнародного значення Одеса-Бухарест, – пояснює Леонід Семененко.

Ситуація ускладнювалася тим, що до автошляху Одеса-Бухарест мерія, власне, ніякого відношення не мала. Втім, у повноваженнях мера було через виконавчий комітет довести до власників автобусів, які працюють на приміських маршрутах, інформацію про те, де вони повинні зупинятися.

  • Крім цього, є поліція та служба автомобільних доріг, Укравтотранс, які мають вирішувати такі питання, оскільки вони відносяться до складової безпеки пасажирських перевезень, – коментує керівник Офісу.

Лист від юристів системи безоплатної правової допомоги подіяв: невдовзі на вулиці В. Тура, напроти тимчасової зупинки автобусів приміського сполучення було встановлено вуличний ліхтар. Крім цього, міський голова звернувся письмово до автоперевізника з вимогою перенести зупинку на спеціально облаштований для цього безпечний майданчик.

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки  програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×