facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Уважність юриста – і одразу два позитивні рішення суду

Дата публікації: 16.10.2018

Автор: Олена Орлова/Мережа правового розвитку

До Скадовського офісу Мережі правового розвитку звернулася 86-річна Інна Іванівна Проценко*. Попросила допомогти розібратися з питанням встановлення факту належності правовстановлюючих документів.

Розповіла, що є власницею 35/100 частини у 2-квартирному житловому будинку з надвірними спорудами, розташованому у Скадовську. Та коли жінка почала оформлювати документи на цю нерухомість, у неї виникли проблеми: у свідоцтві про власність, що його видали Інні Іванівні у 90-х роках, було неправильно написано її ім’я.

Юрист Офісу при громадській організації «Скадовщина – мій рідний край» Сергій Кеба підготував відповідне звернення до Скадовської міської ради та отримав відповідь, завдяки якій для клієнтки відкрилася дорога до суду.
Варто додати, що під час ознайомлення із документами, які надала пані Проценко, Сергій Кеба виявив ще й невідповідність зазначеної в документах адреси житлового будинку. Тому в окремому судовому проваджені було заявлено дві вимоги. Перша – встановити факт належності правовстановлюючого документа через неправильно зазначене у документах прізвище. Друга – встановити факт тотожності адреси. Старенька попросила суд розглядати справи без її участі – з урахуванням її поважного віку.
Керуючись статтями 141258263265273293315  Цивільного Процесуального Кодексу України, суд вирішив** задовольнити обидві вимоги позивачки.
Так завдяки оперативно та професійно наданій безоплатній правовій допомозі Інна Іванівна змогла далі безперешкодно оформити документи на свою нерухомість.

*Персональні дані змінено з етичних міркувань.

**Посилання на рішення суду у Єдиному держреєстрі судових рішень: http://reyestr.court.gov.ua/Review/76559940

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки  програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×