facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

З документами владнала – про субсидію подбала

Дата публікації: 12.04.2017

Як повідомляє портал “Правовий простір”, мешканка Слов’янська не змогла самотужки отримати субсидію і лише з допомогою юристки Слов’янського офісу Мережі правового розвитку їй вдалося знайти вірний шлях для оформлення необхідних документів.

Переїхавши з тимчасово окупованої території до Слов’янська, Ніна Андріївна Грушко* винайняла квартиру і нарешті зажила мирним життям.

Проте квитанції за комунальні послуги виявилися для неї непідйомними і жінка звернулася до місцевого управління соціального захисту за субсидією. В управлінні Ніні Андріївні відмовили у зв’язку з тим, що субсидія призначається одній із зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, а вона такої реєстрації в орендованій квартирі не мала.

Коли жінка звернулася за безоплатною правовою допомогою до Агенції демократичного розвитку Донбасу, юристка Офісу Лілія Олексенко, знаючи вимоги порядку надання населенню субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 р. № 848, першим ділом попросила в неї документ, що підтверджує право на користування квартирою, та паспорт. Але виявилося, що договору оренди з її власником Ніна Андріївна не укладала.

Лілія Олексенко роз’яснила клієнтці, що вона зможе мати право на отримання субсидії після того, як буде підписано договір, а в паспорті з’явиться штамп про реєстрацію нового місця проживання.

Ніні Андріївні такий варіант підійшов, тож правниця погодила цей алгоритм і з начальником управління соціального захисту населення та підготувала для жінки договір про використання житлового приміщення. Договір за згодою власника склали безоплатний – користувачка зобов’язана сплачувати лише комунальні платежі.

Після підписання договору і реєстрації місця проживання Ніна Андріївна подала заяву на отримання субсидії.

Наразі її документи знаходяться на стадії розгляду управлінням соцзахисту. Але це – лише формальність. І юристка, і клієнтка впевнені: чиновники не знайдуть підстав для відмови у наданні допомоги, адже документи оформлені бездоганно.

*Ім’я змінено з етичних міркувань.


Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×