facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Законні виплати отримають 70 жертв політичних репресій

Дата публікації: 01.10.2019

Автор: БФ «Перспектива нова»

Завдяки ефективній правовій допомозі юриста Кам’янка-Бузького офісу Мережі правового розвитку 70 мешканців Львівщини отримають від Пенсійного фонду України належні надбавки до пенсії. Люди з категорії реабілітованих жертв репресій комуністичного режиму не отримували виплат близько 30 років, а справедливого рішення судів добилися через рік після звернення до Офісу при громадській організації «Перспектива Нова».

Члени Спілки реабілітованих, репресованих та станиці УПА Кам’янка-Бузького району звернулися за допомогою до Офісу у червні 2018 року. Їхня проблема полягала в тому, що Пенсійний фонд України не виплачував людям цих категорій належну соціальну допомогу. Причому виплати пенсіонери не отримували в принципі, тобто відколи у 1992 році було прийнято відповідний Закон.

Він підготував та подав 70 позовних заяв до суду, які містили вимоги відшкодувати суми невиплаченої надбавки до пенсії, а також зобов’язати Пенсійний фонд виплачувати ці надбавки й надалі. Крім того, юрист особисто представляв інтереси членів спілки на судових засіданнях.

  • І хоча представники Пенсійного фонду заперечували позовні вимоги та всіляко відтягували розгляд справи, проте всі 70 позовів були підтримані Кам’янка-Бузьким районним судом, а потім і Львівським апеляційним судом, – констатує юрист.

Судові справи пройшли через усі інстанції протягом 1 року. На сьогодні виконавчі листи перебувають на етапі виконання у Виконавчій службі, говорить правник. А представники Спілки реабілітованих, задоволені такими результатами, продовжують співпрацювати з Офісом, зокрема за першої необхідності звертаються до його співробітників за безоплатною правовою допомогою.

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки  програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×