facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Жінка зможе отримувати українську пенсію на тимчасово окупованій території

Дата публікації: 25.08.2022

Російські окупанти «відрізали» інтернет у рідному місті пані Марини і оформити пенсію через електронний кабінет було неможливо. Зусиллями юриста Мережі правового розвитку та волонтерів усі необхідні документи зібрали й доправили на вільну територію тепер жінка отримує виплати з України.

Пані Марина* давно мріяла про часи, коли вийде на пенсію і спокійно поратиметься на своєму невеликому клаптику землі, радуватиме смачною городиною дітей та онуків…

Однак мирні плани зруйнувала війна — і свій ювілей, і вихід на заслужений відпочинок жінці довелося відзначати вже в окупації. 

На той час, коли постало питання оформлення пенсії, в місті вже відключили інтернет, тому подати документи через електронний кабінет було неможливо.

На щастя, пані Марина знала про Мережу правового розвитку — раніше вже послуговувалася правовою допомогою юристів у своєму регіоні. Звернулася і цього разу.

  • Вивчивши ситуацію, ми з’ясували, що жінка ретельно готувалася до виходу на заслужений відпочинок, тому майже всі необхідні документи мала на руках. Отримавши документи, яких не вистачало, ми допомогли пані Марині скласти заяву та сформувати повний пакет, – пояснює юрист Мережі Віталій Бабика, який взявся за справу.
На фото: Віталій Бабика – юрист Мережі правового розвитку.

Документи завдяки волонтерам змогли  передати на підконтрольну Україні територію і там подати до відділення Пенсійного фонду.

Два місяці очікування – і жінка зателефонувала Віталію Бабиці й повідомила, що вже отримала перші виплати.

Звісно, не так пані Марина уявляла собі вихід на пенсію. Однак завдяки спільним зусиллям юристів та волонтерів жінці вдалося відчути надійне плече співвітчизників та отримати фінансову підтримку рідної країни.

*Ім’я змінено з міркувань безпеки.


P. S. Більше актуальної інформації на правову та гуманітарну тематику – у спецрубриці #StandWithUkraine. В ній акумулюємо матеріали, які можуть стати в нагоді тим, хто страждає, чиї права порушуються внаслідок війни рф проти України.


ВИ МОЖЕТЕНАШУ РОБОТУ СВОЇМ ВНЕСКОМ

Будьте в курсі кожної новини та події – підпишіться на наш Telegram-канал: https://t.me/LegalDevelopmentNetwork

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×