facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Жінка не буде платити 15 тисяч за тепло, яке не отримувала

Дата публікації: 29.11.2017

Мешканка Ковельщини ще у 2009 році від’єднала свою квартиру від загальної мережі теплопостачання. Увесь цей час вона ніяк не могла офіційно оформити від’єднання, а коли майже вирішила це питання, виявилося, що підприємство, яке постачає тепло, подало до суду, аби стягнути з неї борг більш ніж в 15 тисяч гривень. Довести те, що усі ці роки жінка не користувалася “загальним” опаленням, допомогла юристка Ковельського Офісу Мережі правового розвитку Наталія Дуброва.

Як повідомляє ІРЦ “Правовий простір”, у вересні до Ковельського Офісу Мережі правового розвитку при ГО «Центр зростання громад» звернулась Дарина Данько*. Розповіла, що ще у 2009 році від’єднала квартиру від загальної мережі теплопостачання. Зараз вона нарешті має отримати технічні умови від підприємства, що надає населенню теплоенергію, аби офіційно оформити від’єднання. Проте установа подала до суду, щоб стягнути з жінки більш ніж 15 тисяч боргу за нібито надане їй тепло у період з 2009 по 2016 роки. Суд вимогу задовольнив.

Пані Дарина звернулася за безоплатною правовою допомогою до юристів Офісу майже в останній день, коли судовий наказ можна було оскаржити. Тому правниці Центру Наталії Дубровій довелося дуже швидко готувати заяву до суду. У документі йшлося про те, що судовий наказ необхідно скасувати, оскільки Дарина Данько не отримує послуг від підприємства.

nataliya dubrova

Наталія Дуброва, юристка ГО “Центр зростання громад”. Фото: ГО “Центр зростання громад”

– Підприємство не надає теплову енергію до квартири жінки, що підтверджується актом обстеження системи опалення від 30.11.2016 року, у якому зазначено, що помешкання від’єднане від теплопостачання з 2009 року…. Тим більше, жінка неодноразово зверталась до підприємства про від’єднання від мережі. Але листом їй рекомендували в судовому порядку розірвати договір про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води, – роз’яснює Наталія Дуброва.

У жовтні судовий наказ про стягнення з жінки “боргу” скасували. Зараз пані Данько чекає на технічні умови від підприємства та готує документи для розірвання договору про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води в судовому порядку. Позов до суду їй пообіцяла підготувати юристка Офісу.

– До речі, підприємство певною мірою погоджується розірвати цей договір, але лише за рішенням суду, – коментує правниця.

*Ім’я змінено з етичних міркувань.


Автор: Олександра Єрмолаєва, ІРЦ “Правовий Простір”

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×