facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Оголошення конкурсу за проєктом «Розвиток спроможності місцевих ОГС – надавачів правової допомоги в Україні»

Дата публікації: 15.07.2022

Шановні колеги та колежанки!

Громадська спілка «Мережа правового розвитку» оголошує конкурсний набір організацій громадянського суспільства (ОГС) для участі у проєкті «Розвиток спроможності місцевих ОГС – надавачів правової допомоги в Україні» (проєкт).

Про проєкт

Проєкт спрямовано на розвиток потенціалу місцевих ОГС, діяльність яких зосереджено на наданні правової допомоги населенню, зокрема на задоволенні правових потреб ВПО. 

Важливою складовою проєкту є дистанційна навчальна програма для представників залучених ОГС: керівників, юристів та комунікаційників. Навчальна програми передбачає, проте не обмежується, такими темами: дослідження потреб отримувачів послуг, клієнтоорінтовані сервіси, комунікація, менеджмент, належне врядування, фандрейзинг тощо. 

Разом із навчанням залучені ОГС закріплять отримані знання та навички, застосовуючи їх безпосередньо на практиці. Для цього ОГС отримають менторський супровід, що передбачатиме визначення реальних потреб у менторстві, розроблення індивідуальних планів супроводу та власне їх впровадження разом із досвідченими менторами. 

Навчальні та менторські компоненти проєкту спираються на багаторічний досвід навчально-практичної програми “Правоспроможна громада”. Ця ініціатива, що охопила десятки українських громад із мільйонним населенням, отримала міжнародне визнання та витримала випробування воєнного часу, допомагає розбудовувати екосистеми доступу до правосуддя в громадах: через вирішення правових проблем до сталого розвитку, кращого місцевого самоврядування та реалізації прав людини. 

У відповідь на  виклики, спричинені повномасштабною війною в Україні, та задля прискорення післявоєнного відновлення країни, проєкт дозволить ефективніше розвивати потенціал місцевих ОГС у сфері надання якісних правових та комплексних послуг.

Докладніше про проєкт: (https://bit.ly/supportcompetiton

Цей проєкт для Вас, якщо Ваша організація: 

 • Це команда однодумців, згуртованих мотивацією до захисту прав людини, посилення правової спроможності громад, розбудови солідарного та справедливого суспільства в Україні.
 • Зареєстрована та/або здійснює діяльність у одній з цих областей України:
 • Донецька;
 • Луганська;
 • Харківська;
 • Запорізька;
 • Херсонська;
 • Дніпропетровська;
 • Сумська;
 • Чернігівська;
 • Миколаївська.

Що отримає ваша організація від участі у проєкті?

 • Практичні підходи до роботи з ВПО, алгоритми вирішення правових потреб ВПО, стратегію вдосконалення якості правових та комплексних послуг для ВПО, можливості для обміну досвідом та координації діяльності з однодумцями з інших областей країни.
 • Підтримка досвідчених менторів для підвищення свого організаційного потенціалу через ефективне управління персоналом та проєктами, а також розвитку лідерських якостей. 
 • Доступ до досвіду провідних експертів, практичних напрацювань учасників попередніх програм, інноваційних рішень, методологій та інструментів, які вже активно застосовуються в Україні та світі.
 • Залучення до національної спільноти лідерських організацій: скористайтеся всіма можливостями мережування, налагодження корисних контактів та фахової підтримки, формуйте «порядок денний» та стратегії суспільного розвитку локально і глобально.
 • Можливість участі в конкурсах проєктів інституційної підтримки.

Якщо вам цікава така можливість, запрошуємо заповнити цю коротку анкету (https://forms.gle/Cfhsatcgom3ZxJdx7) до 16:00 (за Київським часом) 1 серпня 2022 р.

Оцінка заявок здійснюється незалежною конкурсною комісією. Про результати розгляду всі заявники будуть повідомлені до 31 серпня 2022 р.

Якщо маєте додаткові питання, пишіть на office@ldn.org.ua із зазначенням у темі листа «Запитання по проєкту «Розвиток спроможності місцевих ОГС – надавачів правової допомоги в Україні».

Заповнити анкету 

Конкурс організовано  командою проєкту «Розвиток спроможності місцевих ОГС – надавачів правової допомоги в Україні», що впроваджується Мережею правового розвитку за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Канади.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×