Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Мережа поділилася напрацюваннями з представниками правової спільноти Аргентини

Автор: Людмила Савченко/Мережа правового розвитку

Білоцерківський офіс Мережі правового розвитку 5 квітня  презентував свою діяльність та діяльність Мережі в цілому представникам делегації Міністерства юстиції Аргентинської Республіки. Вона вперше перебувала в Україні в рамках українсько-аргентинського діалогу щодо реформ у ключових сферах юстиції та доступу до правосуддя.

Вже не вперше Офіс, що діє при Білоцерківській громадській організації «Правова єдність», приймає у себе  представників міжнародної правової спільноти. Цього разу іноземних гостей цікавило чимало питань: структура Мережі, якими є критерії вступу до неї,  яким категоріям населення допомагають Офіси МПР, як співпрацюють із місцевими органами влади та інші.

Гостями Білоцерківського офісу стали:

Марія Фернанда Родрігез, Державний секретар з питань доступу до правосуддя Міністерства юстиції та прав людини Аргентинської Республіки,

Густаво Мауріно, Національний директор з питань доступу до правосуддя Міністерства юстиції та прав людини Аргентинської Республіки,

Аріель Макс Санчес Ромеро, Секретар Посольства Аргентинської Республіки в Україні,

Мартін Кастро, Секретар Посольства,

Олена Щеннікова, представник Посольства,

Леся Мілютенко, представник Посольства,

Дмитро Кузін, державний експерт Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності,

Роман Романов, директор Програми «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження»,

Олена Ялова, начальниця Управління координації системи надання безоплатної правової допомоги.

  

Робочі моменти зустрічі. Фото: БМГО “Правова єдність”.

Керівниця Білоцерківського офісу Мережі  Ольга Настіна (на фото внизу) у своїй презентації розповіла, як функціонують неурядові організації правової допомоги, як використовують фінансові ресурси місцевих громад, як працюють із сільськими громадами. Гості дізналися також про систему перенаправлення для провайдерів юридичної допомоги, стандарти якості надання правової допомоги, юридичний супровід місцевих громад, онлайн послуги Мережі та систему моніторингу та рейтингування Офісів.

Саме система моніторингу та рейтингування викликала особливий інтерес аргентинців. На запитання щодо методології та механізмів впровадження системи, організації та проведення моніторингових візитів, процедури залучення незалежних експертів у сфері організаційного розвитку та формування моніторингових груп відповідала менеджер з організаційного розвитку Мережі Людмила Савченко.

«Відкритість та прозорість системи рейтингування у діяльності мережевих організацій, постійний моніторинг відповідності стандартам – це запорука якісного надання правової допомоги населенню», – відзначила Марія Фернанда Родрігез.

На фото на передньому плані: Людмила Савченко, менеджер з організаційного розвитку МПР (ліворуч) та Марія Фернанда Родрігез, Державний секретар з питань доступу до правосуддя Міністерства юстиції та прав людини Аргентинської Республіки.

В організації візиту взяли участь керуючий справами Білоцерківської міської ради Сергій Постівий, начальник юридичного департаменту Білоцерківської міської ради Сергій Швець, директорка Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Сірик, керівник юридичної клініки Білоцерківського національного аграрного університету Ірина Єфремова та голова ГО «Правова єдність» Ольга Настіна.

Учасники зустрічі. Фото: ГО “Правова єдність”.

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки  програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×