facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Мережа розпочала підготовку до комплексного аудиту своєї діяльності

Дата публікації: 17.08.2018

У своїй роботі Мережа правового розвитку керується принципами публічності, прозорості та підзвітності. З огляду на це, велике значення має періодичне проведення незалежного зовнішнього аудиту діяльності спілки, результати якого свідчать про дотримання  організацією належних практик врядування, допомагають вдосконалити внутрішні процедури, сприяють підвищенню довіри до її діяльності з боку громадськості та партнерів.

Офіс Виконавчої дирекції МПР відвідав директор аудиторської фірми “Алекс С. Аудит” Олександр Маринченко. Він провів практикум-консультацію для працівників дирекції, метою якої була підготовка Мережі до комплексного аудиту діяльності за 2017-2018 роки.

На фото справа наліво: учасники заходу Ольга Саух, фінансовий менеджер-бухгалтер МПР, Олександр Маринченко, директор аудиторської фірми “Алекс С. Аудит”, та Євген Полтенко, виконавчий директор МПР

Експерт ознайомився з наявними політиками, процедурами, документацією та системою бухгалтерського обліку громадської спілки. Очікується, що за результатами консультації Мережа отримає рекомендації, які допоможуть їй краще підготуватися до майбутньої перевірки.

На фото справа наліво: Анастасія Рева, програмний асистент МПР, та Людмила Савченко, менеджер з організаційного розвитку МПР
На фото справа наліво: Ольга Саух, фінансовий менеджер-бухгалтер МПР; Олександр Маринченко, директор аудиторської фірми “Алекс С. Аудит”; Євген Полтенко, виконавчий директор МПР; Анастасія Рева, програмний асистент МПР; Людмила Савченко, менеджер з організаційного розвитку МПР

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×