Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Офіси Північного регіону Мережі правового розвитку прийняли моніторингові візити

Протягом 1 – 5 жовтня паралельно із моніторинговими візитами офісів Мережі правового розвитку в Західному регіоні, також відбувся моніторинг і офісів Північного регіону, який проводила моніторингова група у складі Наталії Кулікової – регіональної кординаторки Північного регіону Мережі правового розвитку, Наталії Бімбірайте – Голови Правління Мережі правового розвитку та Ірини Лоюк – експертки з організаційного розвитку.

 

На фото зліва – праворуч: Володимир Бобруйко – директор Чернігівського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Віктор Тарасов -виконавчий директор Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, Наталія Кулікова – регіональна кординаторка Північного регіону Мережі правового розвитку, Ірина Бірюк – юристка Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, Наталія Бімбірайте – Голова Правління Мережі правового розвитку, Олеся Пирковська– заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Чернігівській області, Ірина Лоюк – експертка з організаційного розвитку.

Своїми враженнями від моніторигових візитів поділилася Керівниця сумського офісу Мережі правового розвитку Наталя Єсіна: “Сумський Офіс Мережі правового розвитку вже в третій раз проходить внутрішній моніторинг та кожного разу ми самі відзначаємо покращення показників. Після минулорічного візиту моніторингової групи було складено та прийнято стратегічний план розвитку нашої організації та комунікаційна стратегія. Ми намагались урахувати в них особливості та потенціал саме нашої організації. Цілі поставлені реальні, тож ми сподіваємося їх досягти та виконати поставлені завдання. Цього року раді були почути думки партнерів про нас на робочій зустрічі та сподіваємося і надалі активно проводити спільну правопросвітницьку діяльність.”

 

Наталя Кулікова регіональна кординаторка Північного регіону: “Цього року моніторинг Північного регіону проводився в двух Офісах: Чернігівському та Сумському. Мені здається, для Офісів простіше проходити моніторинг, адже вже всі розуміють, що саме вимагається від організації, на відміну від попереднього року. Окрім того, в цьому році ми бачимо ріст організацій в своїй спроможності та інституційному розвитку, оскільки минулого року кожна організація самостійно визначала собі зони розвитку на найближчий період. Під час моніторингу  Офісів проводились зустрічі не тільки з представниками організацій, а й з партнерами в регіонах, під час яких ми обговорювали співпрацю з Офісами, проблеми які виникають  та ділились досвідом щодо вирішення спільних проблем.”

На фото зліва – праворуч: Наталія Бімбірайте – Голова Правління Мережі правового розвитку, Наталія Кулікова – регіональна кординаторка Північного регіону Мережі правового розвитку, Наталя Єсіна – Керівниця сумського офісу Мережі правового розвитку, Ірина Лоюк – експертка з організаційного розвитку під час візиту до Сумського міського Центру з надання безоплатної правової допомоги.

Ірина Лоюк – експертка з організаційного розвитку: ““Скромність веде в невідомість” – слова які можуть стосуватися діяльності організацій в регіонах. Ми відвідали надзвичайно вмотивовані, активні, відповідальні організації, які роблять дуже багато для захисту прав населення в регіонах. Однак відображати свої досягнення не встигають, або соромляться, або не вміють. Дуже важливо на цьому етапі розвитку Мережі – розробити систему збору інформації і звітування, а також оприлюднення інформації про свої досягнення, навчити організації об’єктивно і гучно говорити про себе. Друге питання, яке потребує вирішення – фінансування і використання для цього різних джерел. Організації, які працюють для громад мають всі підстави на фінансування з бюджетів цих громад. Потрібно спробувати домовлятися з місцевою владою і пропонувати свої проекти на конкурсах в регіонах. Крім того, потрібно збільшувати можливості отримувати кошти на проекти гуртуючись та долучаючи регіональні організації в якості партнерів в проектах, що реалізуються мережею.”

Наталія Кулікова – регіональна кординаторка Північного регіону Мережі правового розвитку (праворуч), Ірина Лоюк – експертка з організаційного розвитку (ліворуч).

Також за цією темою:

28 червня в Києві офіційно розпочався цьогорічний моніторинговий цикл Мережі правового розвитку, який завершиться у січні 2020 року. Першою подією нового циклу стала Координаційна зустріч, у якій взяли участь члени Правління та регіональні координатори Мережі правового розвитку.

9 вересня в м. Київ відбулася організаційна зустріч щодо підготовки та проведення Моніторингу організацій-членів Мережі правового розвитку у 2019 році. Мережа правового розвитку вже вчетверте проводить моніторинг офісів та вдруге запрошує незалежних зовнішніх експертів, яких відбирає на конкурсній основі.

З 1 по 5 жовтня 2019 проходив моніторинг офісів Західного регіону Мережі правового розвитку, у якому діють п’ять офісів мережі: Кам’янець-Подільський, Хмельницький, Тернопільський, Вижницький та Кам’янка-Бузький, які інспектувала група у складі: експертки з організаційного розвитку Світлани Саламатової, члена Правління Мережі правового розвитку Михайла Бардина, координаторки Західного регіону Мережі правового розвитку Вікторії Ільчишеної.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×