Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Проєкт “Екстрена правова допомога для протидії COVID-19” на фінішній прямій

Завершується третій і останній місяць проєкту Мережі правового розвитку “Екстрена правова допомога для протидії COVID-19”.* Ділимось з вами нашими досягненнями та розповідаємо про виклики. 

Впродовж травня та червня у межах проєкту партнерські організації Мережі правового розвитку надали 1614 правових консультацій. Цю допомогу отримали ​1 493 осіб​, з яких 612 чоловіки (41%) та 881 жінки (59%). 

Не всі люди готові безпосередньо звертатись за допомогою до правників, тому на основі найактуальніших питань юристи Мережі правового розвитку підготували ​39 юридичних консультацій​ та​ описали 4 історії успіху​, для того, щоб мотивувати більше людей звертатися за експертною підтримкою. Ознайомитись з цими публікаціями можна на нашому сайті у розділах “Консультації” та “Історії успіху”

На фото: передача інформаційного плаката партнерській організації Білоцерківський офіс МПР

Нашою метою також було розповсюдження інформації про можливості проєкту для максимально широкої аудиторії. Для цього ми використовували різноманітні інструменти. В мережі Інтернет наше охоплення за період травень-червень склало понад 134 227 осіб. А для контакту з людьми, котрі не мають доступу до Інтернету, було надруковано 1000 плакатів з контактними даними найближчих офісів Мережі правового розвитку з номером телефону, за яким можна отримати консультацію. Офіси Мережі правового розвитку розповсюдили 600 плакатів у тих місцях, де буде може бути найбільша кількість людей, що потребують нашої допомоги: в аптеках, соціальних службах, магазинах, тощо. Ще ​400 плакатів було розміщено впродовж липня через наших партнерів із параюридичної сфери – Асоціації громадських радників України​

На фото: інформаційний плакат розміщений Вижницьким офісом МПР

Для того, щоб спростити на нашому сайті пошук інформації щодо змін в законодавстві, або про актуальну важливу інформацію, яка пов’язана з пандемією, ми об’єднали всі ці матеріали у розділі “​Спецкатегорія COVID-19​”. Тепер в одному місці доступні 60+ правових матеріалів, онлайн-мапа партнерських організацій та інфографіка про їх роботу в умовах карантину.

І одне з нововведень, яким ми дуже пишаємось, це автоматизований конструктор юридичних документів QuickDog. Ми ще працюємо над його вдосконаленням, але вже зараз ви можете скористатись цим інструментом для створення чотирьох найбільш актуальних документів: зразки скарг на дії медичних працівників (у разі ненадання екстреної медичної допомоги) та дії вчителів (у разі неналежного оцінювання учнів). 

Нагадаємо, що безоплатну правову допомогу від організацій Мережі правового розвитку ви можете отримати: 

  1.  на нашому сайті ldn.org.ua через ОНЛАЙН-ЧАТ з черговим юристом 7 днів на тиждень | з 10 до 16
  2. знайти контакти найближчого до себе офісу на ОНЛАЙН-МАПІ 
  3. пошукати відповіді в готових ПОРАДАХ від наших ЮРИСТІВ в рубриці Консультації 

Ініціатива підтримується в рамках проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
з понедiлка по п'ятницю
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×