facebook
Потрібна юридична консультація? Наш юрист надасть її безкоштовно

Для вашої зручності: МПР подає зразки корисних «карантинних» заяв

Дата публікації: 10.07.2020

Проаналізувавши актуальні під час карантину* правові теми, ми опублікували на нашому сайті зразки найбільш затребуваних заяв.

Шаблони документів та приклади їх заповнення ви можете знайти завантажити, роздрукувати та самостійно заповнити, скориставшись двома варіантами.

Перший. Перейдіть за поданими нижче активними посиланнями у консультаціях юристів, до яких прикріплені шаблони. Цей варіант для тих, кому необхідні додаткові розяснення на тему, яка вас цікавить.

Другий. Просто виберіть шаблон необхідного вам документа з поданого нижче списку і завантажте його прямо з цієї сторінки.
Зверніть увагу! Заяви про призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю та про надання статусу безробітного зручно завантажуються напряму з нашого партнерського ресурсу он-лайн документів QuickDog*.

Як оскаржити неправомірні рішення та дії медпрацівників в умовах карантину. У зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, запровадженням на території України карантину та інших протиепідеміологічних заходів, питання обізнаності пацієнтів щодо належних їм відповідно до українського законодавства прав у медичній сфері стало ще більш актуальним. Окрім цього, в умовах обмежень права пацієнтів набувають нового вираження. Як оскаржити неправомірні дії медиків,  роз’яснює юристка Білоцерківського офісу Мережі правового розвитку Інна Малишко.

Як ФОПам оформити допомогу на дітей на період карантину. Кабмін України 22 квітня ухвалив рішення про забезпечення додаткових соціальних гарантій на період карантину* для фізичних осіб-підприємців, які мають дітей. Виплати отримають ФОПи, які належать до І та ІІ групи платників єдиного податку та сплачували ЄСВ. Відповіді на найбільш поширені питання щодо порядку виплати цієї допомоги підготували юристи Української гельсінської спілки з прав людини – ініціативи «Варто знати» та приймалень УГСПЛ у Сумах та Маріуполі.

Про звільнення від сплати споживчих кредитів під час карантину. Як уникнути застосування санкцій при сплаті споживчих кредитів в умовах значного зниження доходів? З таким запитанням Вінницького офісу Мережі правового розвитку в період карантинних обмежень звернулося не менше 5 клієнтів. З огляду на затребуваність теми роз’яснення подає юрист Офісу Олександр Довбиш.

Як під час карантину стати на облік в Центр зайнятості і отримати допомогу по безробіттю. Юристка Білоцерківського офісу Мережі правового розвитку при громадській організації «Правова єдність» Людмила Власенко підготувала роз’яснення, як стати на облік в Центр зайнятості, розрахувати суму виплат і отримати грошову допомогу по безробіттю. Інформація особливо актуальна через численні звільнення у зв’язку з введеним в Україні COVID-19-карантином.

Шаблони та зразки документів для завантаження:

1.    Скарга на неправомірність рішень та дій медпрацівників в умовах карантину.

2.    Заява про призначення допомоги на дітей ФОПам.

3. Заява про запровадження кредитних канікул на період карантину

4.    Заява про призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю

5. Заява про надання/поновлення статусу безробітного.

 

*QuickDog – некомерційний IT-проєкт, який створює онлайн-документи. З Мережею правового розвитку співпрацює на умовах pro bono. Мета QuickDog – дати доступ до безкоштовних електронних документів якомога ширшій аудиторії. .

*Більше інформації щодо актуальних правових (і не тільки) питань, пов’язаних із протидією поширенню пандемії коронавірусу – у нашій Спецкатегорії COVID-19.

Публікація підготовлена в рамках реалізації проекту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Матеріали публікації захищені авторським правом. Проте Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні заохочує поширення цієї інформації в некомерційних цілях.

Будьте в курсі кожної новини та події — підпишіться на наш Telegram-канал: https://t.me/LegalDevelopmentNetwork

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Знайшли своє рiшення? Допоможiть iншим!

Надрукуйте постер

Роздрукуйте та розмiстiть на дошцi оголошень у своєму под’їздi постер Мережi

Станьте волонтером

Станьте волонтером та допомогайте знаходити рiшення проблем iншим

Потрiбна консультацiя?

Онлайн

Поставте питання, i один з експертiв Мережi надасть вiдповiдь.
Графік роботи чату: з 10:00 до 16:00
щодня
(обідня перерва з 13:00 до 14:00).

В офiсi

Знайдiть найближчу приймальню у своєму мiстi та запишiться на консультацiю.

connect

Приєднатися

Ми завжди відкриті для спроможних організацій та активних особистостей, які поділяють наші місію, бачення та цінності і готові долучитися до їх реалізації.

support

Підтримати

Ми робимо правову допомогу доступною. Ми посилюємо спроможність громад та допомагаємо їм розвиватися. Підтримайте нас у цій роботі.

Повідомити про помилку

×